Site Menüsü
Site Haritası
Duyuru

Yayınlanmasını İstediğiniz Duyurularınızı Gönderin Yayınlayalım

Denizli Matbacılar Odası

  Denizli Matbaacılar Odası Başkanı Hemşerimiz Mehmet DOĞAN, Denizli’li matbaacılar olarak hafta sonu İstanbul’da düzenlenen fuara katıldıklarını söyledi.
  İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen PRİNTTEK 2013 Fuarı, baskı teknolojileri ve kağıt sektörlerindeki ürünlerini inceleme fırsatı bulduklarını belirten Doğan yaptığı açıklamada teknolojiyi yakından takip ettiklerini belirterek “Denizli’li matbaacılar olarak yeni gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Mesleğimizle ilgili fuarları katılarak yeni gelişmelerden haberimiz oluyor.
   Meslektaşlarımız bu tür fuarlara katılarak yeni çıkan matbaa makinelerini yakından görerek detaylı inceleme fırsatı buluyor. Bağlantı yaparak makine parkurunu yeniliyorlar.
  Denizli’de basım teknolojisi olarak çok iyiyiz. Denizli Matbaacılar Odası öncülüğünde Denizli merkez ve ilçelerinde bu mesleği devam ettiren meslektaşlarımız ile birlikte, İstanbul TÜYAP fuar merkezindeki Matbaa Makineleri fuarına tam kadro katıldık. Bazı matbaacılarımız makine bağlantıları yaptılar” dedi.21.05.2013
Kaynak:http://www.acipayamgazetesi.com/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa


Yorum Yaz - Arşiv   850 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın